firmowy piknik
Strona główna Aktualności Firmowy Dzień Kobiet – czyli jak docenić damską część zespołu w kreatywny sposób?

Firmowy Dzień Kobiet – czyli jak docenić damską część zespołu w kreatywny sposób?

Dzień kobiet to wyjątkowy czas i doskonała okazja do pokazania jak istotną rolę w firmie pełni damska część zespołu. Wiemy, jak ważna jest gratyfikacja pracowników i budowanie ich zaangażowania w trakcie trwania całego roku, dlatego chcemy podzielić się kilkoma pomysłami na aktywności i organizację Firmowego Dnia Kobiet.

WARSZTATY ONLINE & BOXY PREZENTOWE

Wychodzimy na przeciw trwającej w wielu firmach pracy zdalnej i wciąż inspirujemy naszych Klientów do nowych form aktywności online. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zadbać o pełne zaangażowanie podczas tego typu wydarzeń i zaciekawić nimi pracowników. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. warsztaty jogi uśmiechu, masażu twarzy, domowych kosmetyków SPA, degustacje wina, warsztaty barmańskie z drinkami idealnymi na kobiece spotkania, tworzenie dekoracji dla domu w duchu eko, ćwiczenia jogi i rozciągania, kobiece teleturnieje, quizy i wiele, wiele innych.

Uwielbiamy zaskakiwać uczestników naszych eventów online, dlatego z przyjemnością tworzymy także tajemnicze boxy prezentowe, dostosowane do tematu przewodniego spotkania. Sekretne pudełka zawierają elementy niezbędne do przeprowadzenia warsztatów oraz są miłym akcentem zwieńczającym firmowe spotkanie.

Dla firm, które chcą obdarować swoich pracowników z okazji tego szczególnego święta mamy równie mnóstwo ciekawych propozycji. W pełni personalizowane boxy prezentowe i modne gadżety, które zachwycą każdą kobietę i sprawią że poczuje się doceniona przez swojego pracodawcę to nasza specjalność. Personalizowana świeca zapachowa, zestaw kosmetyków do domowego relaksu po pracy, słodkości w kolorach przewodnich firmy – to tylko niektóre z możliwości – nasza kreatywność w tym zakresie nie zna granic! Firmowe gift boxy wysyłamy prosto do drzwi obdarowywanych, aby nie pozostało im już nic innego jak tylko cieszyć się i korzystać z wyjątkowego prezentu firmowego.

WSPÓLNE CELEBROWANIE FIRMOWEGO DNIA KOBIET

W dobie popularnych teraz wydarzeń w formule online warto pamiętać również o tradycyjnych spotkaniach dla pracowników. Eventy firmowe w najbliższym gronie to doskonała okazja na integrację zespołu w swobodnej atmosferze. Z okazji tego święta, warto zaprosić zatrudnione kobiety do wspólnej celebracji, np. w formie kreatywnych warsztatów zorganizowanych na terenie firmy lub poza nią. Posiadamy bogatą ofertę sprawdzonych i nieszablonowych aktywności, które nie tylko pozwalają zdobyć nowe umiejętności, ale przede wszystkim miło spędzić czas w gronie koleżanek z pracy. Dużym zainteresowaniem cieszą się np. warsztaty z rysunku, ceramiki, eko-szycia, etno designu czy warsztaty uczące medytacji i prawidłowego oddechu. Bez względu na to, czy chcesz zorganizować duże i huczne wydarzenie z tej okazji, czy preferujesz kameralne spotkania w małych grupach, pomożemy Ci stworzyć odpowiednią komunikację, aby każda kobieta (bez wyjątku) poczuła się doceniona.

W KOBIETACH SIŁA!

Kreatywne warsztaty to nie jedyna forma doceniania pracy kobiet w Twojej firmie. Jeśli chcesz w ciekawy sposób pokazać im, jak ważne jest dla Ciebie ich zaangażowanie – skontaktuj się z nami! Wspólnie stworzymy nieszablonowe, kobiece realizacje oparte na Twoich preferencjach.