Creative Brand Stories
Strona główna Aktualności Dołączyliśmy do grona wykładowców na kierunku Employer Branding na AGH w Krakowie!

Dołączyliśmy do grona wykładowców na kierunku Employer Branding na AGH w Krakowie!

Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, dokształcamy się na dodatkowych kursach, szkoleniach i studiach. Nastał moment, aby również podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Spieszymy zatem z informacją, że Monika Buchwald (Kawecka) – CEO I Creative & Strategy Director dołączyła właśnie do grona wykładowców podczas XI edycji studiów podyplomowych na kierunku Employer Branding na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Spotkacie ją jako prowadzącą zajęcia w semestrze letnim z event marketingu – organizowanie wydarzeń i imprez pracowniczych.

Przypominamy o trwającej rekrutacji na studiach podyplomowych na kierunku Employer Branding na Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. To już XI edycja studiów Employer Branding. Są to zarazem pierwsze w Polsce, praktyczne studia podyplomowe z budowania i zarządzania marką pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Wszystkie warsztaty i konwersatoria eksperckie są prowadzone przez praktyków biznesu – przedstawicieli firm konsultingowych, agencji employer brandingowych, rekrutacyjnych, marketingowych oraz przez kadrę menadżerską przedsiębiorstw realizujących programy z zakresu zarządzania marką pracodawcy.

Podczas studiów można zdobyć praktyczne umiejętności i unikatową wiedzę z zakresu najnowszych trendów, badań i narzędzi wykorzystywanych w HR, marketingu rekrutacyjnym, e-rekrutacji oraz zarządzaniu talentami i rozwojem. Studia kompleksowo obejmują zagadnienia związane z budowaniem i zarządzaniem marką pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu biznesowego, wizerunkowego, marketingowego oraz twardego i miękkiego HR-u.

Przeczytaj więcej o rekrutacji: https://employerbranding.agh.edu.pl/

Linkedin Monika Buchwald (Kawecka): https://www.linkedin.com/in/monikawecka/