Bossa Nova Events
Strona główna Aktualności Bossa Nova Events w Poland Business Run – #pobieglespomogles!

Bossa Nova Events w Poland Business Run – #pobieglespomogles!

Jako agencja eventowa i zespół profesjonalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem zorganizowaliśmy już w swojej karierze setki wydarzeń o różnym charakterze! Odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągłe ich zaskakiwanie oryginalnością pomysłów wymaga od nas śledzenia trendów z branży oraz… uczestniczenia w innych eventach! Jako ciągle rozwijająca się organizacja i młody zespół, bardzo chętnie angażujemy się w cały szereg projektów eventowych i chętnie wspieramy wszelkie aktywności charytatywne.

Poland Business Run to jedna z naszych ulubionych inicjatyw! W tym roku w Kraków Business Run 2018 wzięło udział ponad 5,5 tys. biegaczy. Z opłat startowych oraz akcji „Pomagam Bardziej” zebrano łącznie 438 210 zł, które trafią do osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. 

ANGAŻUJĄCE AKCJE CHARYTATYWNE – to kochamy najbardziej!

Firmowe biegi charytatywne, honorowe krwiodawstwo, akcja dkms to tylko przykładowe działania podejmowane przez nas, naszych klientów i ich pracowników. Oprócz dobrego samopoczucia pomagających, przede wszystkim możemy zebrać odpowiednie fundusze na realizację projektów, które pomagają tym najbardziej potrzebującym! Zawsze chętnie angażujemy się w tego typu akcje, ale równie chętnie wspieramy w tym naszych klientów. Mieliśmy niejednokrotnie okazję organizować również biegi charytatywne w ramach letnich imprez firmowych. 

WSPÓLNE POMAGANIE ZAWSZE INTEGRUJE

Zaangażowanie pracowników firmy w działania charytatywne to niekiedy najlepszy sposób na ich wewnętrzną integrację oraz poczucie więzi z pracodawcą. Nic tak nie integruje, jak wspólne czynienie dobra! Zorganizowane w firmie akcje charytatywne to także promocja firmy, która może dać jej nowych klientów, zadbać i zaangażowanie tych stałych. Jeśli akcja będzie trwała odpowiednio długo to ludzie zauważą, że dzięki uczestniczeniu w niej rzeczywiście robią coś dobrego. W efekcie zadowoleni są potrzebujący, organizatorzy, czyli firma oraz darczyńcy, czyli klienci. Aby uzyskać taki potrójny efekt, należy jednak dobrze przygotować się do akcji charytatywnej i sprawnie ją poprowadzić.

Jeśli organizujesz w swojej firmie akcję charytatywną i potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami – zawsze chętnie angażujemy się we wszelkie inicjatywy, które niosą za sobą pomoc innym i dajemy od siebie tyle, ile potrafimy! Jeśli jeszcze nie widziałeś relacji z Kraków Business Run 2018 to gorąco zachęcamy do jej obejrzenia i zaznaczenia w kalendarzu daty zapisów na kolejny rok! Do zobaczenia na mecie!