firmowy piknik
Strona główna Aktualności Animacje dla dzieci w trybie online

Animacje dla dzieci w trybie online

WARSZTATY DLA DZIECI ONLINE – JAK TO DZIAŁA?

W ostatnim czasie dużym wyzwaniem dla pracujących rodziców w trybie #HomeOffice jest równoległa do ich pracy organizacja zabaw dla ich dzieci. Wychodzimy naprzeciw  potrzebie i proponujemy naszym korporacyjnym klientom (i nie tylko) ZAJĘCIA ONLINE DLA DZIECI. To autorski kreatywny program, który zajmuje (optymalnie) 60 minut dziennie świetnej zabawy Waszych dzieci! Zapraszamy zatem na kreatywne zajęcia plastyczne połączone z zabawami ruchowymi dla najmłodszych lub nieco starszych dzieci. Nasi wykwalifikowani animatorzy poprowadzą godzinne zajęcia wraz z interakcją z dziećmi tak, że rodzice bez problemu będą mogli zająć się w tym czasie pracą, umówionym spotkaniem czy szkoleniem online. Animatorzy występują w profesjonalnym studio, które zostaje zaaranżowane na potrzeby tematu animacji. Odbiorcom warsztatów udostępniamy login i hasło do zalogowania się na specjalnie przygotowanej platformie. Zapewniamy 100% jakości przekazu oraz wartości merytorycznych.

TEMATY ZAJĘĆ I POTRZEBNE MATERIAŁY

Nasi animatorzy tłumaczą krok po kroku jak wykonać poszczególne elementy, które pozwolą stworzyć finalnie gotową zabawkę lub przedmiot. Prace plastyczne przerywane są krótkimi formami zabaw ruchowych i nauką dziecięcych piosenek! Wszystkie prace plastyczne wykonywane są z elementów, które znajdują się w każdym domu! Zajączek do zakładania na rączki? Do jego wykonania potrzebujemy tylko kilka kolorowych arkuszy papieru kolorowego, rolkę po papierze toaletowym, nożyczki oraz klej! 

Zarówno tematyka zajęć jak i potrzebne materiały po wcześniejszym ustaleniu rozsyłamy do wszystkich zainteresowanych zajęciami. Na życzenie zapewniamy również dostarczenie w bezpieczny sposób pakietu materiałów, niezbędnych do realizacji wybranej tematyki zajęć (kredki, farby, kolorowy papier, plastelina, materiały do wykonania strojów etc). 

CO DZIECIAKI (i rodzice) ZYSKUJĄ DZIĘKI ZAJĘCIOM ONLINE? 

W czasie zorganizowanych zajęć czy animacji online maluchy mogą nauczyć się nowych, ciekawych umiejętności. Są w pełni zaangażowane w pracę z animatorami. Zajęcia mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie – raz dziennie przez 5 dni w tygodniu. Jesteśmy elastyczni w kwestii harmonogramu i tematyki zajęć online. Cykliczna forma pozwoli prowadzącemu na stworzenie np. animacji teatralnych czy tanecznych. Każdy temat zajęć online jest dobierany do grupy wiekowej i ustalany indywidualnie z rodzicami lub koordynatorem zajęć ze strony firmy. To tylko jedna z wielu możliwości jakie dają warsztaty online!

Korzystając z naszych animacji online, Twoje pociechy na pewno nie będą się nudzić, gdy Ty akurat będziesz brać udział w konferencji czy spotkaniu biznesowym. Przygotowaliśmy dla nich angażujący program animacyjny, który może być wyświetlany w czasie rzeczywistym lub odtwarzany w dowolnym momencie przez rodzica. Współpracujemy z zespołem profesjonalnych animatorów, którzy zapewnią zajęcia rozrywkowo-edukacyjne. Długość i rodzaj animacji możemy dostosować do potrzeb i wieku dzieci, które będą uczestniczyć w zabawie. Możliwe są krótkie, kilkunastominutowe animacje, jak i bardziej rozbudowane programy zajęć. Dzieci biorące udział w animacjach online będą mogły się widzieć i słyszeć, co dodatkowo zachęci i zmotywuje Twoje pociechy do wspólnej zabawy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dotyczących eventów i animacji dla dzieci online – skontaktuj się z nami już dzisiaj! 

KONTAKT

hello@bossa-nova-events.pl

tel. + 48 516 862 068