Ładuję…

▪ Konferencja hybrydowa – Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Podsumowanie wdrażania Śląskiego Pakietu dla gospodarki

W 2020 roku wydarzenia hybrydowe zagościły na dobre w naszym eventowym repertuarze!

W grudniu mieliśmy kolejną okazję realizacji oficjalnej konferencji online. Zorganizowaliśmy event hybrydowy dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, który odbył się w ramach podsumowania wdrażania Ślaskiego Pakietu dla Gospodarki. Wydarzenie było transmitowane na żywo z sali Sejmu Śląskiego w Katowicach i dostępne dla wszystkich zarejestrowanych uczestników.

Byliśmy odpowiedzialni za kreację i realizację eventu, przygotowanie platformy streamingowej, rejestrację uczestników, oprawę graficzną wydarzenia, transmisję konferencji live oraz przygotowanie filmów podsumowujących event online – z napisami dla niesłyszących.

KONFERENCJA ONLINE – jak to zrobić?

Zacznijmy od platformy streamingowej. Event online również musi się gdzieś odbyć!  Podczas konferencji hybrydowej organizowanej dla UMWŚ uczestnicy korzystali ze spersonalizowanej platformy, przygotowanej  specjalnie na to wydarzenie – atrakcyjnej wizualnie i zawierającej wszelkie niezbędne funkcjonalności, m.in: możliwość rejestracji uczestników, przeprowadzenie quizów i ankiet, chat, spotkania grupowe i indywidualne oraz możliwość zamieszczania plików do pobrania i treści dotyczących eventu.

Nasze platformy streamingowe dają również możliwość zamieszczenia na nich brandingu Klienta oraz Sponsorów wydarzania – logo Twojej firmy i Twoich Partnerów zostanie wyeksponowane!

Kolejnym ważnym pytaniem, które musi sobie zadać każdy organizator konferencji online, to skąd będzie nadawana transmisja live i wystąpienia prelegentów – czy z siedziby Klienta, czy może z profesjonalnego studia nagraniowego, a może wszyscy mówcy będą łączyć się zdalnie? 

W przypadku UMWŚ transmisja nadawana była na żywo z sali Sejmu Śląskiego. Nasza agencja eventowa była odpowiedzialna za cały osprzęt, nagłośnienie, oświetlenie i obsługę techniczną.

Jak widać, opcji jest wiele. W tym temacie polecamy zdać się na profesjonalistów, którzy zaproponują odpowiednie rozwiązanie. Napisz do nas – doradzimy i zorganizujemy niezbędną technikę wraz z niezawodną obsługą! 

A co z oprawą wizualną Twojej konferencji online? Wydarzenie odbywające się w internecie również wymaga atrakcyjnego brandingu i ciekawych grafik! Nasza agencja zapewnia opracowanie koncepcji wizualnej wydarzenia oraz przygotowanie wszelkich materiałów graficznych – zarówno tych na platformę streamingową, do mediów społecznościowych, wyświetlanych w trakcie transmisji, jak i wysyłanych bezpośrednio do uczestników w postaci, m.in.: zaproszeń, newsletterów czy podsumowań z Twojej konferencji online!

Archiwizacja materiałów z eventu i statystyki uczestnictwa w wydarzeniu to kolejny element, na który warto zwrócić uwagę. Dzięki temu możesz sprawdzić jak dużym zainteresowaniem cieszyła się Twoja konferencja online, kiedy oglądalność była największa, w jakich aktywnościach uczestniczyły osoby oglądające transmisję. W przypadku konferencji UMWŚ nasza agencja eventowa opracowała formularze z kompletnymi statystykami oraz zarchiwizowała nagrania z konferencji.

EVENT HYBRYDOWY – liczy się doświadczenie!

Organizacja i produkcja konferencji online niejednokrotnie wiąże się ze skomplikowaną logistyką i koniecznością podjęcia wielu decyzji już na etapie planowania eventu, od których zależeć będzie powodzenie transmisji live. Tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie! Dlatego warto postawić na profesjonalistów, specjalizujących się w realizacji eventów online. Nasza agencja każdorazowo zapewnia zespół, który jest gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, napiszemy scenariusz i przygotujemy scenariusz eventu firmowego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i profilu Twojej firmy lub instytucji.

Translate »