Ładuję…

▪ Tajemnicza gra terenowa „Odkryj nieznane miejsce Krakowa” dla firmy Barwa

Gra terenowa, którą mieliśmy okazję zorganizować dla jednej z najstarszych krakowskich firm, była pełna tajemnic, zagadek, wyzwań i łamigłówek! Wraz z grupą pracowników spędziliśmy czas na ekscytującym podążaniu śladami historii przedsiębiorstwa i odkrywaniu uroków Krakowa. Po drodze sprawdziliśmy nawet jeden z lokalnych escape room-ów! Zwieńczeniem zabawy była uroczysta kolacja z nagrodami i dyplomami dla wszystkich uczestników wydarzenia.

KRAKÓW JAKO IDEALNA SCENERIA DO GRY TERENOWEJ

O tym, że Kraków to miasto wyjątkowe nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Może być ono pięknym tłem firmowej gry terenowej. Trasa może wieść przez malownicze uliczki Starego Miasta albo tajemniczego Kazimierza. Zahaczać o wszystkim znane miejsca, jak Wzgórze Wawelskie i Sukiennice oraz mniej znane zakamarki miasta, jak. np. Zabłocie. A także zawierać w sobie wizyty w lokalnych atrakcjach – np. we wspomnianym wcześniej escape room-ie – tak, jak w przypadku gry organizowanej dla firmy Barwa. Gra terenowa może być również nietypową formą zwiedzania miasta. Agencja Bossa Nova Events jest ekspertem w tworzeniu tego typu programów! 

Grę terenową polecamy szczególnie firmom, którym zależy na team buildingu i integracji pracowników. Dzięki działaniom w grupach, uczestnicy mogą się lepiej poznać i zbudować między sobą więzi. Aktywności, które proponujemy, pozwalają na wykazanie się różnorodnymi umiejętnościami oraz cechami osobowości. A to z kolei pokazuje do jakiego rodzaju pracy czy obowiązków zawodowych mamy najlepsze predyspozycje. Taki team building polecany jest zarówno młodym i dopiero formującym się zespołom, jaki i grupom pracowników, którzy współpracują ze sobą już od dłuższego czasu, ale ich relacje wymagają odświeżenia. 

UROCZYSTA KOLACJA & ROZDANIE NAGRÓD – podsumowanie team buildingu

Warto zadbać, aby gra terenowa miała odpowiednie zakończenie, a wszyscy uczestnicy zabawy zostali docenieni i nagrodzeni. W przypadku firmy Barwa ukoronowaniem całodziennych zmagań była uroczysta kolacja, podczas której pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz mieli dodatkowy czas na wspólne rozmowy i integrację. Takie doświadczenia zbliżają do siebie ludzi, budują silne i efektywne zespoły i zdecydowanie poprawiają atmosferę w miejscu pracy. 

Translate »