Ładuję…

▪ Wyjazd konferencyjno – szkoleniowy dla NCBiR

Dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zorganizowaliśmy wyjazd szkoleniowo – konferencyjny w przepięknym Pałacu Żelechów Spa & Wellness. Celem było zdobywanie specjalistycznej wiedzy oraz integracja uczestników. W ramach zajęć team buildingowych, między szkoleniami, poprowadziliśmy dwie, angażujące gry na terenie obiektu. 
Agencja Bossa Nova Events była odpowiedzialna za kompleksowe zaplanowanie, organizację i realizację projektu – począwszy od wyboru przestrzeni eventowej, poprzez organizację noclegów dla uczestników, opracowanie programu integracyjnego, obsługę konferencji, na gadżetach wyjazdowych kończąc.
✔ SZKOLENIE + TEAM BUILDING Dla Klienta bardzo istotne było, aby do programu wyjazdu typowo konferencyjnego włączyć elementy team buildingowe – integrujące zespół oraz pozwalające na relaks i regenerację uczestników między wykładami. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie dwóch, różnych gier terenowych, które wykorzystywały potencjał obiektu, zapewniły ruch na świeżym powietrzu oraz zaowocowały wzmocnieniem i budowaniem nowych więzi w zespołach.
GRA TERENOWA nr 1 – Powrót do PRL
Podczas jednej z gier terenowych odbyliśmy sentymentalną podróż do okresu PRL – czasów długich kolejek, produktów na kartki, zakupów w Pewexach, pierwszomajowych pochodów i propagandy. Ale także czasów większej beztroski i licznych absurdów, wywołujących uśmiech na twarzy. W okresie PRL, aby coś zdobyć, same pieniądze często nie wystarczały – trzeba było mieć również parę innych rzeczy, jak np. szczęście, znajomości lub tzw. „plecy”! Wygrać mogła tylko ta drużyna, która wiedziała jak dobrze razem kombinować!
GRA TERENOWA nr 2 – Fort Boyard
Druga przeprowadzona podczas wyjazdu gra stylizowana była na wizytę w opuszczonym, tajemniczym Forcie Boyard. Aby dotrzeć do ukrytego skarbu, uczestnicy musieli zmierzyć się z licznymi szyframi oraz łamigłówkami, a także przejść przez szereg konkurencji sprawnościowych. Zadanie nie było łatwe do wykonania! Trzeba było współpracować i obdarzyć zaufaniem innych członków zespołu. Grupa, której udało się to najlepiej mogła liczyć na zwycięstwo.  ✔ WYJAZD INTEGRACYJNY – jak to zrobić?
Organizując integracyjne i team buildingowe wyjazdy firmowe bardzo ważny jest odpowiedni dobór aktywności. Aby przyniosły zamierzony efekt i zachęciły do wspólnej zabawy, należy dopasować je do specyfiki uczestników imprezy – wieku, płci czy rodzaju wykonywanej pracy. Warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom, którzy posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu tego typu wydarzeń. Agencja Bossa Nova Events ma na swoim koncie współpracę zarówno z niewielkimi, prywatnymi firmami, jak również z dużymi, międzynarodowymi korporacjami oraz instytucjami państwowymi. Oddając realizację wyjazdu integracyjnego w nasze ręce możecie być pewni, że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie, bezproblemowo i na najwyższym poziomie!

Translate »