Firmowe zestawy prezentowe

Specjalnie przygotowane, personalizowane propozycje zestawów prezentowych są doskonałym sposobem na wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą a pracownikami, kluczowymi klientami czy partnerami biznesowymi. 

Nasze firmowe boxy prezentowe to idealny sposób celebrowania najważniejszych chwil w Twojej firmie takich jak: jubileusze i gale firmowe, spotkania firmowe, integracje zespołowe, świętowanie sukcesów sprzedażowych, nagrodzenie pracowników za zaangażowanie. Każda okazja jest idealna do obdarowania: Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka, Dzień Wiosny oraz te mniej popularne jak Światowy Dzień Ziemi, Tłusty Czwartek, Dzień Książki czy Dzień Życzliwości 🙂

Zapowiada się kolejne kilka miesięcy w trybie home office – może warto pomyśleć o boxach niespodziankach dla Twoich pracowników czy kluczowych Klientów? 

Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie podarunków do konkretnej osoby – tak, aby każdy mógł poczuć się ważny i doceniony! 

✔ 6 KRÓTKICH KROKÓW DO IDEALNYCH ZESTAWÓW PREZENTOWYCH DLA TWOJEJ FIRMY!

✔ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZESTAWY PREZENTOWE?

Nasze gift boxy są w pełni personalizowane. Możesz wybrać wielkość, kolor oraz nadruk swojego opakowania prezentowego. Na pudełku lub torbie możemy umieścić logo Twojej firmy oraz dowolną grafikę czy tekst, np. imię odbiorcy lub personalizowane życzenia dla pracowników, kontrahentów i klientów! 

Personalizowana zawieszka, naklejka z Twoim logo, pudełko w kolorach przewodnich Twojej firmy lub elegancka skrzynka z wygrawerowanym motywem firmowym – nasza kreatywność nie zna granic! 

✔ CO MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ W ŚRODKU NASZEGO PREZENTOWEGO BOXU?

Indywidualnie dobrane produkty najwyższej jakości, sprawdzonych marek, takie jak świece, czekoladowe praliny, czekolady, kawy, herbaty, wino, książki, produkty sezonowe oraz eko kosmetyki – możliwości jest nieskończenie wiele!

Gwarantujemy Ci, że jeśli Twój pracownik czy kontrahent – wielbiciel polskich kryminałów otrzyma w prezencie najnowszy bestseller Katarzyny Bondy, będzie wniebowzięty i na pewno zachowa to na długo w swojej pamięci!

Dodatkowo w boxach prezentowych mogą znaleźć się personalizowane gadżety firmowe z Twoim logo, które będą idealną wizytówką Twojej firmy: butelki i kubki termiczne, notesy, długopisy a nawet personalizowana puszka z kawą lub herbatą!

Powiedz nam, jak wyobrażasz sobie idealny gift box, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania, szyte na miarę Twoich potrzeb!

✔ JUBILEUSZ FIRMOWY – JAK CELEBROWAĆ TEN WAŻNY FIRMOWY MOMENT W TRYBIE HOME OFFICE?

Twoja firma świętuje w tym roku jubileusz? Planujesz zorganizować jubileusz firmowy online i szukasz dodatkowych atrakcji? Chcesz obdarować pracowników wyjątkowym i zaskakującym prezentem? Jubileusz firmowy czy tematyczna gala to niezwykle ważna data w kalendarzu działalności każdej marki. Mamy dla Ciebie idealne propozycje, które mile zaskoczą wszystkich Twoich pracowników i kluczowych klientów firmy.

Oferujemy ogromny wybór gotowych propozycji gadżetów, które idealnie pasują do tak uroczystej chwili w Twojej firmie. Możemy wykonać: grawerowane statuetki, ekskluzywne praliny z Twoim logo czy oryginalne personalizowane prezenty wykonane na specjalne zamówienie. 

Wybierasz z szeregu propozycji przedstawionych przez nasz team, wszystko estetycznie pakujemy, graficznie personalizujemy i dostarczymy pod wskazany adres ! Wręczenie prezentów możemy urozmaicić dodatkową atrakcją np. uczestnictwem znanej osoby, która wręczy jubileuszowe upominki pod drzwi adresata lub eleganckiego Concierge.

✔ TEAM BUILIDING – BOX NIESPODZIANKA WYSŁANY PRZED EVENTEM

Niewątpliwie jednym z najciekawszych i najlepiej sprawdzających się pomysłów na przyciągnięcie uwagi i zaangażowanie gości w wydarzenie są specjalne boxy wysłane odpowiednio wcześniej przed realizacją. 

Stawiamy na team building, który przez aktywny udział uczestników usprawni komunikację i wewnętrzną współpracę w zespole, dziale i w całej firmie – w obecnych czasach jesteśmy w stanie zrobić to wszystko online, a do aktywności zachęcimy kreatywnym boxem!

W zależności od formy team buildingu tajemnicze gift boxy mogą zawierać: oficjalne zaproszenie do udziału w evencie, firmowy gadżet, elementy niezbędne do zrealizowania atrakcji, które pozwolą wykazać się kreatywnością Twojego zespołu oraz opcjonalnie nagrody dla wyróżnionych osób.

Chciałbyś stworzyć tydzień integracji w Twojej firmie? Może szukasz pomysłu na team building online? Napisz do Nas – opracujemy kreatywny box, który pozwoli Twoim pracownikom na codzienną dawkę humoru, a na koniec zapukamy do drzwi i nagrodzimy najlepszych!

✔ KREATYWNE GIFT BOXY, KOLACJE ONLINE ORAZ BOXY W DUCHU EKO I ZERO WASTE!

Twoje firma działa w duchu eko i zero waste? W swojej ofercie posiadamy ekologiczne warsztaty online kierowane do dorosłych jak i dzieci. Wcześniej każdy z uczestników otrzyma kreatywny eko box nawiązujący do eventu, w którym znajdzie niezbędne elementy do stworzenia eko kosmetyków czy naturalnych świec.

Chciałbyś się spotkać ze swoimi pracownikami podczas kolacji firmowej, ale obecnie jest to niemożliwe? Nie ma problemu, we współpracy z najlepszymi restauracjami w całej Polsce zorganizujemy boxy z potrawami dla Twoich pracowników. Będziecie mogli omówić strategię firmową na kolejne miesiące czy podsumować zakończony projekt. Towarzyszyć temu spotkaniu może wyśmienite jedzenie oraz lampka wina – również dostarczonego w kreatywnym boxie 🙂 Praktykujemy również degustacyjne wieczory online z najlepszymi sommelierami w Polsce! 

✔ BOXY MARKETINGOWE – WYSYŁKI DLA INFLUENCERÓW

Unboxing oraz real time marketing? Te słowa są nam doskonale znane. Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Pomożemy Ci go kreatywnie zapakować a dzięki oryginalnemu unboxingowi Twój produkt na długo zapadnie w pamięć i zyska nowych fanów! 

Stworzymy dedykowany box zawierający produkty Twojej marki, który zaskoczy i wywoła pozytywne emocje. Twój produkt ma kojarzyć się z  latem? Nie ma problemu – sprawimy, że odbiorca otworzy słoneczny box z kolorowym piaskiem i dmuchaną palmą! Nasza kreatywność nie zna granic! Zadbamy o odpowiedni branding pudełek, ekspozycje produktów oraz wysyłki do influancerów a jeśli potrzebujesz koncepcji i projektów graficznych – nasz dział kreacji zajmie się kompleksową realizacją od A do Z! 

Jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą? Szukasz dla swoich pracowników, kluczowych klientów lub kontrahentów spersonalizowanych propozycji prezentowych? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę i wyjątkowe rozwiązanie dla Twojej firmy!