Świąteczne zestawy prezentowe

Specjalnie przygotowane, spersonalizowane propozycje prezentów, są doskonałym sposobem na wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą a pracownikami, kluczowymi klientami czy partnerami biznesowymi. Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie podarunków do konkretnej osoby – tak, aby każdy poczuł się ważny i doceniony!

W naszej ofercie znajdziesz: personalizowane podarunki, eko zestawy prezentowe oraz zestawy z logo Twojej firmy!

Możesz wybrać wielkość, kolor oraz nadruk swojego opakowania.  Na pudełku lub torbie możemy umieścić logo Twojej firmy oraz dowolną grafikę czy tekst, np. imię odbiorcy lub spersonalizowane życzenia dla pracowników, kontrahentów i klientów!  Powiedz nam, jak wyobrażasz sobie opakowanie idealne, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Wybór zawartości prezentu spośród gotowych propozycji gadżetów jest ogromny! Ty wybierasz, a my wszystko estetycznie pakujemy i dostarczamy do Twojej firmy lub wskazanego adresata. Wręczenie prezentów możemy urozmaicić dodatkowymi atrakcjami, np. wizytą świetego Mikołaja w siedzibie firmy czy quizem choinkowym.

Dla najbardziej wymagających, możemy również połączyć wręczenie prezentów z naszą autorską grą świąteczną, dzięki której Twoi pracownicy czy kontrahenci poczują wyjątkową atmosferę świąt i będą mieli okazje do przedświątecznej integracji w bezpiecznej formie.

Dzięki temu rozwiązaniu, prezent zostanie w 100% dopasowany do jego odbiorcy. W swojej ofercie mamy również możliwość całkowitego spersonalizowania zestawów prezentowych pod każdego pracownika czy kontrahenta indywidualnie! Nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się całą organizacją. Gwarantujemy Ci, że jeśli Twój pracownik – wielbiciel polskich kryminałów otrzyma w prezencie najnowszy bestseller Katarzyny Bondy będzie wniebowzięty i na pewno zachowa to na długo w swojej pamięci 🙂

Proponowane przez nas gadżety są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów. Decydując się na nasze zestawy prezentowe, możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy czy klienci otrzymają podarunki wysokiej klasy, z których na pewno będą zadowoleni.

Wszystkie propozycje prezentów można dowolnie ze sobą łączyć i modyfikować. Możemy dowolnie zmieniać liczbę elementów w zestawie. Nie znalazłeś wśród naszych propozycji, tego czego szukałeś? Daj nam znać!

Do każdego prezentu możemy dołączyć personalizowany list do pracowników lub klientów od zarządu Twojej firmy!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami!