Najpiękniejsze gale & konferencje firmowe

Zajmujemy się kompleksową organizacją gal firmowych i konferencji – od kreatywnej koncepcji, wyboru najlepszego obiektu, aż po realizację oraz spięcie wszystkiego w perfekcyjną, niezapomnianą całość!

GALE FIRMOWE • SPOTKANIA BIZNESOWE ONLINE • OFICJALNE BANKIETY • JUBILEUSZE FIRMOWE • WIECZORY TEMATYCZNE • KONFERENCJE BRANŻOWE • KONFERENCJE MIĘDZYNARODOWE • SZKOLENIA • PREZENTACJE FIRMOWE • SPOTKANIA BIZNESOWE

Gale firmowe & konferencje

Wprowadzenie na rynek nowego produktu firmowego, zmiana brandingu całej organizacji, jubileusz firmy czy ważna branżowa konferencja, to niepodważalnie wielkie wydarzenia w życiu każdej firmy i instytucji. Warto uświetnić taką chwilę, profesjonalnie zorganizowanym eventem firmowym. Łączymy w naszych działaniach profesjonalizm z kreatywnością!

Jakie gale i konferencje organizujemy?

I wiele innych propozycji, które nieustannie poszerzają naszą ofertę!

Jakie składowe gal firmowych & konferencji realizujemy?

Strefa uczestnika - dedykowana platforma internetowa
Obsługa na każdym etapie realizacji
Oprawa muzyczna i atrakcje eventowe
Oryginalna koncepcja & scenariusz eventu - dopasowany do grupy
Obsługa logistyczna & transport
Oprawa & identyfikacja graficzna
Wynajem powierzchni eventowej
Boxy i pakiety powitalne dla uczestników
Catering eventowy
Dekoracje & scenografia
Obsługa eventu w social mediach & działania PR-owe
Postprodukcja eventowa

Dla kogo?

Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych!

 • pracowników każdego szczebla korporacji & sektora publicznego
 • managerów, dyrektorów, pracowników na każdym stanowisku
 • kluczowych klientów firm
 • partnerów biznesowych firm
 • pracowników polsko oraz obcojęzycznych
 • dla każdej grupy – realizowaliśmy projekty imprez firmowych dla różnorodnych obszarów branż

Gale i konferencje firmowe organizowane przez Bossa Nova Events to eventy realizowane zgodnie ze sprecyzowanymi potrzebami Klientów. W ramach kompleksowej obsługi dla firm oferujemy:

 • adekwatny do charakteru gali firmowej lub konferencji motyw przewodni
 • oryginalne atrakcje powiązane z wybranym motywem
 • dobraną indywidualnie oprawę muzyczną (sprawdzony DJ lub zespół), nagłośnienie i oświetlenie
 • sprawdzone miejsca (hotele, sale, hale widowiskowe, miejsca plenerowe)
 • najlepszą i dopasowaną ofertę gastronomiczną
 • spersonalizowane gadżety firmowe, najpiękniejszy wystrój oraz key visual eventu
 • indywidualny scenariusz wydarzenia czy eventu firmowego
 • propozycję strategii komunikacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych

Gale firmowe

Organizujemy zarówno kameralne gale firmowe, jak i duże wydarzenia na światowym poziomie. W obecnych czasach w 100% przenieśliśmy nasze realizacje do świata online, choć mamy nadzieję, że w nowej rzeczywistości wrócimy do realizacji niezastąpionych eventów w realu! Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od oświetlenia, techniki scenicznej, scenografii oraz multimediów. Czerpiemy inspiracje z międzynarodowych wyjazdów targowych i gali biznesowych, zatem już na poziomie projektowania eventu zaskakujemy naszych Klientów pomysłami na wyjątkowe gale firmowe. Zapewniamy najlepszych konferansjerów dopasowanych do tematu gali firmowej oraz najciekawszą, sprawdzoną oprawę muzyczną i rozrywkową. Dla teamu naszej agencji eventowej nie ma rzeczy niemożliwych, a gale firmowe organizowane przez Bossa Nova Events zawsze dostosowane są do potrzeb Klientów.

Gale firmowe z tematem przewodnim z filmu lub książki? W ich organizacji również mamy doświadczenie. Dużą popularnością cieszy się wenecki bal maskowy, wieczór w stylu Wielki Gatsby czy impreza w stylu Alicja w Krainie Czarów. Imprezy przebierane zyskują na popularności także w przypadku gal firmowych. Niezapomniany będzie wieczór Bollywood czy francuski wieczór w stylu Moulin Rouge. Dla miłośników sagi George’a Lucasa dedykowana jest kosmiczna gala w stylu Star Wars.

Jeśli chodzi o gale firmowe, sporą inspiracją są dla nas zawsze mijające dekady. Najnowsze trendy sprzyjają organizacji imprez w stylu lat ‘80 (np. motyw Stranger Things) i ‘90 (np. Friends – dla tych, którzy pragną wcielić się w Rachel, Monikę, Chandlera lub Phoebe). Zorganizowaliśmy kilkanaście wieczorów tematycznych m.in. w stylu Retro Game Party Mario Bros, event w stylu PRL czy wieczór w Kasynie.

Gale firmowe to także wszelkiego rodzaju wigilie firmowe (X-mas party, Santa’s meeting), oryginalne jubileusze firmowe, uroczyste spotkania i kolacje biznesowe oraz spotkania VIP. Na tego rodzaju bankiety oraz gale firmowe wybieramy najlepsze obiekty dopasowane designem, wielkością oraz lokalizacją do potrzeb Klienta. Gale firmowe – organizacja i realizacja to część finalna. Zaczynamy od poznania Klienta. Dobrze wypełniony brief pozwala stworzyć gale firmowe, bankiety, jubileusze firmowe oraz wieczory tematyczne zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Konferencje

Organizacja konferencji i szkoleń branżowych wymaga koordynacji wielu działań w jednym czasie. To ważny element strategii marketingowej w wielu branżach. Jako doświadczeni organizatorzy konferencji, pomagamy firmom osiągnąć zamierzone cele organizacyjne i wizerunkowe.

Istotnym etapem współpracy jest planowanie całego programu konferencji. Kompleksowa usługa obejmuje m.in. catering, transport, zakwaterowanie uczestników oraz koordynację wszystkich działań podczas wydarzenia.

Realizujemy organizację konferencji, seminariów oraz szkoleń dla różnych branż. Mamy również doświadczenie we współpracy z zagranicznymi korporacjami. Tego typu eventy to doskonały sposób na pokazanie marki jako eksperta w danej dziedzinie. Pozwalają na pozyskanie nowych, cennych kontaktów oraz realizację różnych celów biznesowych i sprzedażowych.

Podczas organizacji konferencji dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, bo wiemy jakie to ważne w budowaniu wizerunku marki. Przygotowujemy program w oparciu o ustalony wcześniej budżet. Nad każdą konferencją czuwają doświadczeni, profesjonalni event managerowie. To sprawia, że jesteśmy godną zaufania agencją eventową. Współpracujemy z wieloma obiektami konferencyjnymi i hotelowymi na terenie całej Polski, co przekłada się na dopasowaną do potrzeb Klienta ofertę oraz bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji rozmaitych tematycznych imprez firmowych – obecnie działamy również w obszarze eventów online i hybrydowych.

Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie atrakcji eventowych, miejsca do grupy docelowej– tak, aby każdy uczestnik mógł poczuć się pozytywnie zaskoczony, ważny i doceniony!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta GALE FIRMOWE & KONFERENCJE, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!