Ładuję…
gala firmowa

▪ Gala firmowa w stylu Wielki Gatsby

W styczniu 2020 mieliśmy okazję zorganizować doroczny Bal Pacowników dla grupy ok. 300 osób. Podczas tej niezwykłej imprezy firmowej przenieśliśmy się do lat 20-tych XX wieku – czasów prosperity gospodarczej, hedonizmu, prohibicji i burleski. Epoki, która była synonimem blichtru i wystawnych imprez. Zasmakowaliśmy czasów, w których pojawił się nowy styl pełen piór, węży boa, frędzli, opasek, niewielkich kapeluszy i wygładzonych fryzur. W latach 20-tych królowały nadmiar i radość oraz popularny w tamtych czasach… hazard!  Wizyta w kasynie była zatem obowiązkowa!
Nasza agencja eventowa odpowiedzialna była za kompleksową organizację gali firmowej, począwszy od opracowania motywu przewodniego imprezy, tematyczną dekorację przestrzeni eventowej, oprawę muzyczną i artystyczną wydarzenia, na zaproszeniach dla uczestników kończąc. 
A little party never killed nobady – czyli TEMATYCZNA GALA FIRMOWA
Klientowi zależało, aby ten wieczór był wyjątkowy, dlatego zaproponowaliśmy motyw przewodni gali firmowej. Z uwagi na fakt, że w chwili planowania i organizacji wydarzenia znów nastały lata 20-te – wybór był niemal oczywisty! Celem naszej agencji eventowej było jak najlepsze oddanie klimatu epoki i tym samym osiągnięcie efektu WOW. Chcieliśmy, aby uczestnicy gali poczuli się jak na prawdziwym balu u Wielkiego Gatby’ego! Sądząc po nastrojach gości i istnym szaleństwie na parkiecie do białego rana – chyba nam nie udało!  Podczas tego eventu byliśmy odpowiedzialni również za zapewnie strojów tematycznych dla uczestników imprezy.
BAL U WIELKIEGO U GATSBY’ego – atrakcje 
Organizacja gali firmowej w stylu lat 20-tych wymagała wyjątkowej oprawy artystycznej i rozrywkowej. Goście mogli spróbować swoich sił przy prawdziwych stołach kasyno, obsługiwanych przez profesjonalnych krupierów, następnie wspólnie zatańczyć niezwykle popularnego w tamtym czasie charlestona oraz wziąć udział w licznych konkursach prowadzonych przez fantastycznego konferansjera, który wciągnął do zabawy całą salę. Całości dopełniły tematyczne stroje obsługi oraz uczestników eventu, a także doskonała muzyka, która płynęła z głośników przez całą noc! To była naprawdę niezapomniana tematyczna gala firmowa, z wartościowym programem eventowym, który z przyjemnością powtórzymy! Dlatego jeśli Wasza firma również chciałaby doświadczyć cudownego szaleństwa imprez z lat 20-tych – zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcia: Vjolca Belhulhi/ Instagram: @vjolcabehluli

Translate »