Ładuję…

▪ Gala Gwiazd 2020 dla Banku PEKAO S.A.

Wprowadzenie na rynek nowego produktu firmowego, czy zmiana brandingu całej organizacji to niepodważalnie wielkie wydarzenia w życiu firmy. Warto uświetnić taką chwilę, profesjonalnie zorganizowanym eventem firmowym. Nasz nowy klient, Pekao Direct dało nam możliwość zorganizowania gali firmowej z okazji rebrandingu na najwyższym poziomie! Spektakularne show z prezentacją nowego logo w wykonaniu Multivision, rozdanie prestiżowych statuetek dla kluczowych pracowników oraz team building z reżyserowaniem spotów filmowych, które potem zostały  wyemitowane w kluczowym momencie gali – to tylko niektóre z wielu niesamowitych momentów tego wydarzenia! 

REBRANDING FIRMY – jak dobrze zaprezentować nowy visual podczas eventu?
Rebranding firmy lub nawet odświeżenie loga organizacji to często trudny, bardzo długi i zawiły proces. Fakt, że nowy visual wzbudzi zainteresowanie i przyciągnie uwagę klientów i partnerów biznesowych firmy warto wykorzystać i przekuć na bezpośrednie korzyści sprzedażowe. Postaraj się, aby pozytywne zamieszanie wokół Twojej firmy trwało dłużej, zakończ go spektakularnym eventem firmowym, o którym będzie głośno! Wszystkie te działania przekują się na bezpośrednią korzyść dla Twojej organizacji. To niepowtarzalna okazja, aby zaangażować odbiorców i pracowników w bliższą relację i sprawić, że będą utożsamiać się z nowym visualem Twojej firmy.

Zaprezentuj swój rebranding tak, aby ZBUDOWAĆ EFEKT „WOW”!
Aby osiągnąć wszystkie wymienione wcześniej cele, niezbędny jest efekt wow. Jak go osiągnąć? Tego wieczoru zaplanowaliśmy dla uczestników wiele atrakcji, które urozmaiciły efekt prezentacji nowego loga Pekao Direct. Całe wydarzenie, a w zasadzie jego cel i główny temat długo pozostawał dla uczestników tajemnicą. Zadbaliśmy o to, aby prezentacja nowego loga wzbudziła zaskoczenie i tym samym jeszcze większe emocje! Zapierający dech w piersiach pokaz świetlny 3d, ukazujący nowy brand wzbudził ogromne emocje wśród gości. Multivisual – to znany z telewizyjnych show zespół artystów scenicznych, któremu postanowiliśmy powierzyć punkt kulminacyjny wieczoru – nie zawiedliśmy się! 
Po emocjonującym pokazie nowego loga zaprosiliśmy uczestników do dalszych aktywności zabaw – wszystkie okraszone były już nowym brandingiem i motywem przewodnim całej gali. 

TEMATYCZNA GALA FIRMOWA- sposób na niezapomniany event w Twojej firmie! Idealnym sposobem na zainteresowanie i zbudowanie napięcia wśród gości eventu jest postawienie i zadbanie o dopasowany motyw przewodni wieczoru. Tym razem postawiliśmy na elegancką „Galę Gwiazd Pekao Direct” nawiązującą do rebrandingu oraz nagrodzenia najlepszych i najskuteczniejszych pracowników roku! Już podczas powitania gości, oprócz welcome drinka czekał na nich ogromny klaps filmowy, który od tej pory przypominał wszystkim o motywie przewodnim gali i sprawił, że wszyscy goście czuli się jak prawdziwe gwiazdy!

Oprócz spektakularnego zaprezentowania nowego logo firmy oraz rozdania eleganckich statuetek nagrodzonym pracownikom, zaprosiliśmy uczestników do filmowej zabawy, która pełniła również rolę team buildingu. Uczestnicy w dobranych wcześniej grupach mieli za zadanie wyreżyserować i nagrać krótki spot reklamowy na temat ich firmy w przeszłości i dziś. Każda grupa miała do dyspozycji własnego, profesjonalnego operatora kamery, dzięki czemu poczuli się jak na prawdziwym planie filmowym! Efektem zabawy, były emitowane chwilę później podczas oficjalnej kolacji spoty reklamowe, które pozostaną wspaniałą pamiątką dla firmy. Oprócz zorganizowanych aktywności nie zabrakło również ścianki do zdjęć oraz tematycznej fotobudki, która na fotografiach również prezentowała już nowe logo Pekao Direct. Podczas zorganizowanej przez nas „Gali Gwiazd Pekao Direct”, wszyscy zaproszeni goście czuli się wyjątkowo i na pewno na długo zapamiętają ten firmowy wieczór.

Imprezy tematyczne to idealna okazja by odbiec od tradycyjnych integracji firmowych i tym samym sprawić, że event będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Dobrze dobrany motyw przewodni pozwoli nam wzbogacić wieczór o niecodzienną scenografię, przebrania, aktywności i atrakcje, a nawet aktorów odgrywających odpowiednie role i postaci. Organizacja firmowego eventu firmowego wymaga znajomości najnowszych trendów branży eventowej, ale także dużej kreatywności i przede wszystkim – doświadczenia w ich organizacji. Dlatego jeśli chciałbyś zorganizować tematyczną galę firmową w swojej organizacji lub uroczystość rebrandingu – zaufaj specjalistom, którzy wiedzą jak to zrobić i dobiorą najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami już dziś!

Branża: finansowa

Kategoria: oficjalna gala, gala gwiazd, event firmowy

Translate »