Ładuję…

▪ Gala firmowa w japońskiej oprawie

Umiar, prostota i natura to trzy elementy stylu japońskiego. Podczas zorganizowanej dla naszego klienta gali firmowej przenieśliśmy się na kilka godzin do kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród atrakcji wieczoru nie zabrakło warsztatów japońskiej kaligrafii, warsztatów sushi i parzenia herbaty, a także wyjątkowej dekoracji i muzyki na żywo.

TEMATYCZNA GALA FIRMOWA – japoński motyw przewodni
Organizując galę firmową z motywem przewodnim, należy zadbać o to, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły spójną koncepcyjnie całość – począwszy od lokalizacji, poprzez wybrane atrakcje, aż po dekoracje przestrzeni eventowej. Organizowana przez nas impreza firmowa w stylu japońskim odbyła się w Krakowie. Naturalnym wyborem było zatem Muzeum Manggha. Wieczór rozpoczęliśmy od zwiedzania wystawy sztuki japońskiej z przewodnikiem, która przybliżyła nam niezwykłą kulturę kraju Kwitnącej Wiśni. Następnie, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w tym wyjątkowym świecie, goście wzięli udział w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty, doświadczyli japońskiej kaligrafii oraz poznali tajniki przygotowywania sushi. To była niesamowita podróż – zwieńczona pięknym koncertem na żywo i wspólną zabawą do samego rana. 


GALA FIRMOWA – elegancko i z klasą
Gala firmowa jest to event organizowany zazwyczaj w związku z ważnymi wydarzeniami w przedsiębiorstwie, np. podsumowaniem rocznej pracy, wręczeniem nagród dla najlepszych pracowników, nawiązaniem nowej współpracy biznesowej czy jubileuszem firmowym. Jest, więc, imprezą długo wyczekiwaną i starannie przygotowywaną. Nie ma tu miejsca na przypadek i jakiekolwiek niedociągnięcia. Musi być uroczyście, elegancko i z klasą! Tak, jak podczas gali w stylu japońskim. Nasza agencja eventowa zadbała dodatkowo o wyśmienite jedzenie, bez którego żadna udana impreza firmowa nie mogłaby się odbyć!

Translate »