Ładuję…

▪ Tydzień zdrowia & event rekreacyjny dla pracowników firmy ArcelorMittal

Za nami niezwykle energetyczny event w ramach Tygodnia Zdrowia dla naszego stałego klienta – jednej z krakowskich firm, zatrudniającej łącznie kilkaset pracowników na różnych szczeblach. Cały szereg aktywności promujących zdrowy tryb życia to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach cyklicznego programu Tygodnia Zdrowia.

Zorganizowany przez Bossa Nova Events turniej sportowy był zwieńczeniem wszystkich długofalowych działań firmy. Krakowska hala sportowa Com-Com Zone na ten dzień przeistoczyła się w iście olimpijską halę! Uczestników powitał profesjonalny komentator sportowy i mogliśmy zaczynać olimpijskie zmagania! Wśród wielu zadań i konkurencji jakie zaproponowaliśmy uczestnikom, nie zabrakło również zumby! Było dużo sportu, konkursów, nagród i przede wszystkim dobrej zabawy!

MODA NA ZDROWIE & EVENTY PROZDROWOTNE ? 

Głównym założeniem organizacji turnieju sportowego w ramach tygodnia zdrowia jest przede wszystkim zwiększenie świadomości pracowników dotyczącej ich stanu zdrowia w połączeniu promocją zdrowego trybu życia. Pracodawca, który decyduje się na organizację tego typu eventu osiąga wymierne korzyści. Przede wszystkim umożliwia swoim pracownikom zdiagnozowanie swojego stanu zdrowia oraz dostarcza niezbędnej wiedzy jak wykorzystywać narzędzia służące jego poprawie, a co za tym idzie zwiększeniu energii do pracy i efektywności, czyli finalnie poprawie wydajności całej firmy. 

Ze względu na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką zdrowego stylu życia, pracownicy równie chętnie uczestniczą w tego typu, organizowanych aktywnościach. Na co dzień często brakuje im czasu na szukanie informacji czy konsultacje ze specjalistami. Najważniejsze jest, aby dobrze poznać grupę odbiorców i dokładnie dopasować atrakcje do ich potrzeb i profilu, a także umożliwić każdemu pracownikowi wybrania aktywności dla siebie. 

JAK ZORGANIZOWAĆ EVENT PROZDROWOTNY?

Eventy prozdrowotne, tygodnie zdrowia czy turnieje sportowe można organizować w różnych okolicznościach. Latem, warto pomyśleć nad piknikiem firmowym lub plenerowym dniem sportu. Jesienią i zimą lepszym pomysłem będzie wynajęcie dodatkowej przestrzeni, tak jak miało to miejsce tym razem. Nasze wieloletnie doświadczenie i baza obiektów pozwala nam przeprowadzić tego typu event tak naprawdę w każdej formie.

Warsztaty z zakresu profilaktyki dietetycznej, warsztaty rehabilitacyjne, wszelkiego rodzaju pomiary, badania diagnostyczne, masaże i konsultacje ze specjalistami, a finalnie turniej sportowy dla pracowników – to tylko niektóre elementy, możliwe do zorganizowania w ramach eventu sportowego czy tygodnia zdrowia w Twojej firmie. Jeśli zastanawiasz się nad organizacją takiego eventu dla swoich pracowników, zaufaj specjalistom w tej dziedzinie. Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, skontaktuj się z nami!

Translate »