Ładuję…

▪ Event firmowy dla Fujitsu na podwyższonym poziomie adrenaliny!

Firma Fujitsu zgłosiła się do nas z prośbą o zorganizowanie imprezy integracyjnej dla międzynarodowej grupy pracowników. Podjęliśmy wyzwanie i zaprosiliśmy uczestników na event o podwyższonym poziomie adrenaliny! W programie znalazła nie m.in. ekscytująca gra terenowa w języku angielskim, obejmująca wizytę w parku linowym, rozmaite aktywności team buildingowe, wieczorna kolacja w formie grilla oraz szalona impreza z dj-em i tańcami do białego rana! A wszystko to działo się pośród pięknych, zielonych terenów województwa łódzkiego. 
INTEGRACYJNY EVENT FIRMOWY – proponowane aktywności
Aby zintegrować grupę, należy postawić na atrakcje wyzwalające emocje i wymagające od uczestników współdziałania. Taką aktywnością jest między innymi gra terenowa – o czym przekonali się  pracownicy firmy Fujitsu. Jednak, aby się udała i przyniosła zamierzony efekt musi być dopasowana do specyfiki osób, biorącej w niej udział – wieku, płci, zainteresowań, branży zawodowej oraz wcześniejszych doświadczeń. Dlatego zanim zaproponujemy jakiekolwiek aktywności, Bossa Nova Events przeprowadza obszerny wywiad i gromadzi wszelkie niezbędne informacje. Następnie, na tej podstawie, dobieramy atrakcje. Dzięki temu, programy naszych gier terenowych są ciekawe dla uczestników i przede wszystkim skuteczne – co jest szczególnie ważne dla zleceniodawcy.
GRA TERENOWA – gdzie ją zorganizować 
Grę terenową można zorganizować w zasadzie wszędzie! Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Agencja Bossa Nova Events posiada duże doświadczenie zarówno w grach outdoorowych – w przestrzeniach miejskich, leśnych czy górskich, jak i indorowych – w biurach naszych klientów. Każdorazowo analizujemy potencjał terenu, w którym gra ma się odbyć i odpowiednio komponujemy listę zadań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego jeśli Twoja firma chciałby zorganizować grę terenową dla swoich pracowników, ale nie wie gdzie i jak to zrobić – zachęcamy do kontaktu. Grę możemy zorganizować w Waszym najbliższym otoczeniu lub zaproponować idealne do tego miejsce na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami! 

Translate »