Ładuję…

▪ Mazurski event dla firmy Warta

Za nami kolejny świetny projekt team buildingowy, który zrealizowaliśmy dla firmy Warta. Tym razem w pięknej, mazurskiej scenerii! Był to event, który zdecydowanie możemy zaliczyć do tych bardzo udanych! Okoliczności sprzyjające, uczestnicy zintegrowani, a zespoły zbudowane!
Team building – po co to wszystko?
Wielu z was może zadać sobie to pytanie. Czy team building faktycznie jest niezbędny w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa? Odpowiedź brzmi: TAK! Firma Warta wie o tym doskonale. Efektem team buildingu jest zespół, który umie się ze sobą komunikować, wykorzystuje swój potencjał i działa synergicznie. A to przekłada się na sukces i wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa. 
Skuteczny team building, czyli jak to robić?
Skutecznie działania team buildingowe oparte są o sprawdzone narzędzia i metodologie. Agencja Bossa Nova Events, przez lata swojej działalności, wypracowała autorskie rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Aktywności dla uczestników team buildingu zawsze dopieramy indywidualnie – tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby danej firmy. Każdy zespół może być na innym etapie rozwoju, dlatego przed zaplanowaniem idealnego team buildingu przeprowadzamy szeroki wywiad z klientem w celu zebrania jak największej liczby informacji. A później przechodzimy do działania! 
Team building – propozycje aktywności
Tworzymy dla Was programy niezwykle angażujące, wymagające od uczestników współpracy i wzajemnego poznania. Team building w naszym wykonaniu przejawia się mi.in. w scenariuszowych grach terenowych (takich, jak dla firmy Warta), rozbudowanych grach indoorowych, ale również w krótkich ćwiczeniach i konkurencjach, które można włączyć w agendę szkolenia lub konferencji. Jeśli chcielibyście zorganizować team building dla dla Waszej firmy – dajcie znać! Chętnie pomożemy!

Translate »