Ładuję…
wyjazd integracyjny

▪ Aktywny wyjazd firmowy – Jezioro Sosnówka i Karkonosze

W tym roku na zakończenie lata udaliśmy się z jedną ze współpracujących firm nad magiczne jezioro Sosnówka, położone w Karkonoszach, nieopodal Jeleniej Góry. Grupa miała okazję zatrzymać się w Lake Hill Resort & Spa, miejscu, które zadbało o wypoczynek oraz regeneracje po aktywnym dniu pełnym atrakcji. To w ostatnim czasie jeden z najczęściej odwiedzanych przez nas hoteli.

AKTYWNY WYJAZD INTEGRACYJNY

Weekend pełen wrażeń oraz relaks w pięknej okolicy. Podczas trzydniowego wyjazdu uczestnicy mieli mnóstwo czasu na integrację oraz aktywny relaks z malowniczym widokiem na jezioro oraz roztaczający się w tle Karkonoski Park Krajobrazowy. Hotel Lake Hill, w którym się zatrzymaliśmy oferował wiele możliwości wypoczynkowych, w tym spa, z którego chętnie korzystali nasi klienci.

WYCIECZKA INTEGRACYJNA

Integracja na tajemniczym zamku w Karkonoszach. Podczas wyjazdu nie zabrakło aktywności fizycznej i integracji w terenie. Po pokonaniu 77 stopniowych schodów na szczyt zamku mogliśmy w pełni podziwiać urokliwe widoki oraz rozkoszować się przyjemną atmosferą ostatnich dni lata. Uczestnicy mięli okazję aktywnie spędzić czas, poznać historie malowniczego zakamarka Polski oraz wypocząć wsród zieleni i pięknych krajobrazów.

TEAM BUILDING FIRMOWY W KARKONOSZACH – rozrywki łączące uczestników

W programie nie mogło zabraknąć atrakcji zespołowych. W naszej agencji eventowej stawiamy na rozrywkę połączoną z team buildingiem, polepszającym atmosferę zespołu i skłaniającym do nawiązywania więzi, co przekłada się na bardziej energiczny i zgrany zespół. Wierzymy, że każde ćwiczenia, w jakich będą realizować się uczestnicy przełożą się na późniejsze relacje w zespole oraz pomogą w komunikacji i usprawnią pracę na codzień. Aktywności wybieramy indywidualnie, zależnie od preferencji możemy zdecydować się na rozbudowane programy team buildingowe lub krótsze atrakcje w godzinach wieczornych.

Nasza Agencja Eventowa przygotuje najlepszy scenariusz wyjazdu firmowego, zadba o każdy szczegół – tak, aby uczestnicy wyjazdu na koniec powiedzieli, że nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu z nami 😉 !!! Zapraszamy do współpracy!

Translate »