Ładuję…

▪ A może firmowa podróż online do Peru w środku zimy?

Zorganizowanie firmowej podróży do Peru w wersji online jest możliwe! Wiele miesięcy pracy nad udoskonaleniem naszej oferty firmowych aktywności i team buildingu online pozwoliło nam zupełnie naturalnie przejść do świata realizacji firmowych online. Z sukcesem pokazujemy naszym Klientom, że spotkania online mogą mieć swoją moc i być równie skuteczne, co te realizowane jeszcze do niedawna w świecie realnym.

Idealnym przykładem na te słowa jest jedna z naszych ostatnich realizacji, w trakcie których zabraliśmy naszego nowego Klienta w niezwykłą i kolorową podróż do słonecznego Peru.

Nasza agencja była odpowiedzialna za całość kreatywnej koncepcji realizacji, przygotowanie i wysyłkę boxów degustacyjnych organizację warsztatów kulinarnych online oraz kontakt z rodowitymi Peruwiańczykami! O wszystkich szczegółach, dowiecie się poniżej 🙂

✔ TEAM BUILDING ONLINE DAJE BEZMIAR MOŻLIWOŚCI!

Skuteczny team building w dobie pracy zdalnej? Od niemal roku udowadniamy, że z Bossa Nova Events jest to możliwe! W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie spieszymy z niezwykle skuteczną i przede wszystkim – sprawdzoną ofertą zajęć, aktywności i team buildingu firmowego online. Opracowane przez nas rozwiązania kreatywne i technologiczne dają nam praktycznie nieskończone możliwości. Kładziemy największy nacisk, aby organizowane przez nas eventy online nie odbiegały jakością do tych tradycyjnych imprez i team buildingów firmowych. Każdorazowe zadowolenie naszych Klientów jest najlepszym dowodem na to, że udaje nam się to bez zarzutów! 

Podróż online, fabularna gra online, firmowy tydzień wyzwań, kreatywne warsztaty online – to tylko niektóre z naszych rozległych i sprawdzonych propozycji. Organizacja wydarzeń o charakterze zdalnym wymaga jednak nie lada doświadczenia, jak również odpowiedniego zaplecza technicznego. O tym, co jest najważniejsze i o czym warto pamiętać podczas organizacji firmowych wydarzeń online pisaliśmy w artykule https://bossa-nova-events.pl/wirtualne-eventy-perfekcyjna-organizacja/ – zachęcamy do krótkiego zapoznania się z naszym organizacyjnym niezbędnikiem. 

KREATYWNE EVENTY FIRMOWE – ZAPRASZAMY W PODRÓŻ ONLINE!

Jeden z naszych nowych Klientów w ramach zimowego team buildingu chciał zabrać swoich pracowników w słoneczną podróż online. Zaproponowany przez nas kierunek – wielobarwne Peru okazało się strzałem w dziesiątkę i właśnie tam wybraliśmy się wraz z całym zespołem pracowników.

Jak połączyć skuteczny team building z podróżą kulinarną i odpoczynkiem w trybie zdalnym?

Nasze sprawdzone rozwiązania techniczne pozwoliły nam opracować kolejną odsłonę personalizowanej gry online – podróż online dookoła Ameryki Południowej. Wszyscy członkowie zespołu mieli okazję wspólnie zagrać i zmierzyć się w różnych konkurencjach. Wybrane zadania jednocześnie edukowały i sprawdzały wiedzę na temat Peru i innych krajów Ameryki Południowej.

Podzieliliśmy zespół na kilka grup, chwila wstępu i wprowadzenia w cudowny świat Ameryki Południowej i zaczynamy! Po godzinnych zmaganiach ogłosiliśmy wyniki, udostępniliśmy materiały – zdjęcia i filmy wykonane przez poszczególne grupy. Tradycyjny, peruwiański taniec La Marinera w wykonaniu poszczególnych zespołów cieszył się ogromną popularnością wśród pozostałych drużyn. Po zakończeniu gry, bazując jeszcze na dużych emocjach spotkaliśmy się znów wszyscy wspólnie i ogłosiliśmy nasze zwycięskie drużyny. Dla najlepszych były przewidziane nagrody – oczywiście online!

Po krótkiej przerwie do drzwi każdego z uczestników zapukał nasz specjalny peruwiański wysłannik, który wręczył wszystkim tajemnicze podróżne boxy kulinarne. W każdym boxie znajdowała się instrukcja i wskazówki co do dalszych działań. Następnie zaprosiliśmy wszystkich do wspólnego toastu i spotkania z peruwiańskimi podróżnikami kulinarnymi online. Wszyscy uczestnicy mieli okazję spróbować oryginalnych potraw prosto z Ameryki Południowej i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek na temat tego multikulturowego kraju jakim jest Peru. 

✔ REALIZACJE W TRYBIE ONLINE, A SKUTECZNY TEAM BUILDING FIRMOWY

Cały dzień atrakcji połączonych z integracją i posiłkiem podczas wspólnego spotkania sprawił, że grupa osiągnęła założone wcześniej cele team buildingu, ale również miała okazję spotkać się “na żywo” i wymienić doświadczeniami mijającego roku. 

Przetestowane przez nas różne rozwiązania techniczne pozwalają nam każdorazowo dopasować fabułę i treści integracji czy gry online całkowicie do wymagań i celów jakie chce osiągnąć nasz Klient. Jeśli chcesz zorganizować atrakcje lub team building dla swojego zespołu, skontaktuj się z nami, a przygotujemy w 100% spersonalizowaną ofertę i dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Translate »