Ładuję…
gala dinner

▪ Gala firmowa – roczne podsumowanie z atrakcjami

Gala firmowa to doskonała forma rocznego podsumowania pracy całego przedsiębiorstwa.  Jeden z naszych klientów właśnie w taki sposób postanowił podziękować swoim pracownikom i partnerom. Zorganizowaliśmy dla niego event firmowy o zaskakującej nazwie „Pociąg do smaków”. Była to prawdziwie emocjonującą wyprawa, w której uczestnicy podróżowali szlakami i bezdrożami smaków oraz przekroczyli kilka stref czasowych i klimatycznych. Treść zabaw koncentrowała się wokół gier, quizów i opowieści o zwyczajach spożywania trunków w różnych kulturach świata. Prowadzący opowiadali o alkoholach, przeprowadzali konkursy oraz częstowali napitkami. Event, oprócz walorów poznawczych, miał również inne zalety –  był wspaniałą okazją do integracji firmowej!
Gala firmowa – kreatywność to podstawa
Gala firmowa powinna być wyjątkowa. Event „Pociąg do smaku” jest tego dobrym przykładem. Mamy tu do czynienia z nietuzinkowym pomysłem, który zainteresował i wciągnął do wspólnej zabawy wszystkich uczestników imprezy. Motyw przewodni gali firmowej nie tylko był niezwykle angażujący, ale nadał jej niepowtarzalnego charakteru. „Pociąg do smaku” to tylko jedna z propozycji naszego teamu kreatywnego. Jeśli chacie się o tym przekonać – zapraszamy do kontaktu. Każda organizowana przez nas impreza firmowa jest szyta na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów!
Event firmowy – perfekcyjna realizacja kluczem do sukcesu
O sukcesie każdej gali firmowej decyduje jej perfekcyjna realizacja. Tego typu event to swoista nagroda dla pracowników za trud i wysiłek, który wkładają w całoroczną pracę. Dlatego tak ważne jest, aby impreza przebiegła beż żadnych zakłóceń i komplikacji. Nasza agencja eventowa stawia na współpracę ze sprawdzonymi i cenionymi specjalistami w branży, którzy przyczyniają się do sukcesu organizowanych przez nas wydarzeń firmowych. Zapewniamy najlepszych konferansjerów, dopasowanych do tematu eventu, a także najciekawszą oprawę muzyczną oraz rozrywkową.
Gala podsumowująca – dobry moment na integrację pracowników
Jednym z celów gali firmowej jest integracja zespołu i budowanie pozytywnych relacji między pracownikami przedsiębiorstwa – w mniej formalnych okolicznościach. Podczas eventu należy zatem zadbać o dobrą atmosferę oraz atrakcje dopasowane do specyfiki uczestników. Indywidualnie dobrany program rozrywkowy jest gwarancją udanego eventu oraz zaangażowania gości we wspólną zabawę. 

Branża: spożywcza

Kategoria: gala firmowa, atrakcje eventowe

Translate »